"SŁOWIAŃSKIE DARY" - MYDLARNIA POWRÓT DO NATURY

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

"SŁOWIAŃSKIE DARY"

MYDŁA > Z DODATKAMI
Mydła z serii "Słowiańskie Dary Matki Ziemi" inspirowane są dawną wiedzą, przede wszystkim Słowian, na temat ziół i minerałów oraz ich właściwościom kosmetycznym.

NATURALNE MYDŁO GERANIOWE Z ZIELONĄ GLINKĄ

Mydło geraniowe z glinką zieloną przeznaczone jest do cery trądzikowej, ze skłonnością do przetłuszczania. Skład INCI: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sodium Chloride, Geranium Gaveolens, Glycerin, Sodium Hydroxide, Viridi Lutum, Parfum.

13.00 zł(z VAT-em) Dodaj

NATURALNE MYDŁO SZAŁWIOWE Z MAGNEZEM

Chlorek magnezu jest znanym od stuleci środkiem antyzapalnym i antyseptycznym. Stosowany zewnętrznie, skutecznie zwalcza bakterie na skórze, a wchłaniany przez nią, skutecznie wpływa na zwiększenie ilości magnezu w organizmie. Skład INCI: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate , Aqua, Sodium Chloride, Salvia Officinalis, Magnesium Chloride, Glycerin, Sodium Hydroxide.

13.00 zł(z VAT-em) Dodaj

NATURALNE MYDŁO Z SIARKĄ I PIOŁUNEM

Siarka nazywana jest „pierwiastkiem piękności”, bowiem ma niespotykane działanie na naskórek oraz pełni istotną rolę w jego regeneracji, a co za tym idzie w procesie hamującym starzenie się skóry. Skład INCI: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sulphur, Sodium Chloride, ArtemisiaAbsynthium,Glycerin, Sodium Hydroxide.

13.00 zł(z VAT-em) Dodaj
W TRAKCIE LEŻAKOWANIA LUB UŻYWANIA MYDEŁ MOGĄ POJAWIĆ SIĘ NA NICH DROBNE PĘKNIĘCIA I ZMIANA ODCIENIA,
CO JEST ZJAWISKIEM NORMALNYM DLA NATURALNYCH MYDEŁ BEZ SYNTETYCZNYCH WYPEŁNIACZY SUBSTANCJI UPLASTYCZNIAJĄCYCH
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego