AKTUALNOŚCI - MYDLARNIA POWRÓT DO NATURY

Szukaj na naszych stronach
Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI

MEDIA
JEST CZYSTA WOLNA WODA
Wreszcie mamy instalację do uzdatniania i otrzymywania plazmowanej (zdeklastrowanej), czystej wody. Będzie ona używana we wszystkich naszych produktach, a także będzie dostępna samodzielnie w róznych wariantach.Więcej o naszej wolnej, czystej wodzie można przeczytać tutaj.
Produkty z tą wodą dostępne są tutaj.
MYDŁO JEST JAK WINO
symbol PAO24Co mają ze sobą wspólnego wino i mydła?
Na naszym blogu pojawił się nowy artykuł bynajmniej nie kulinarny. Zaprasamy do lektury, a dowiecie się Państwo troszkę wiecej o naszych mydłach i tajemniczym symbolu, który zamieszczamy obok. Tekst można przeczytać tutaj.
30.01.2019
KULE - PROGRAMATORY WODY JUŻ W SPRZEDAŻY
kuleWprowadzamy do sprzedaży kule - programatory wody, przede wszystkim pitnej, zaprogramowane w szczególny sposób. Zawierają one wodę wzorcową, zaprogramowaną programatorem z firmy  Harmony H2O (www.harmonyh2o.com) oraz wodę
z zasiewem Świadomości Chrystusowej (pojęcie, które nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią - jest to najprościej mówiąc odczuwanie Bezwarunkowej Czystej Miłości i Jedności z wszelkim stworzeniem; jest to odczuwanie tego, kim jesteśmy w swojej najgłębszej istocie - cząstką Stwórcy, nie Boga utożsamianego z religiami).

Strona przedmiotu tutaj.
O tym, jak powstawały nasze kule można przeczytać tutaj.
25.10.2018
ROBERT KUCHARSKI ROZMAWIA W GAJA.TV
Ponownie możemy oglądać Roberta Kucharskiego w telewizji internetowej. Właściciel naszej mydlarni był gościem gaja.tv, rozmowa tym razem jednak nie dotyczyła tylko produkcji mydła. Wywiad jest dla tych, którzy szukają harmonii wewnętrznej i dążą do osiągnięcia pierwotnej świadomości.
ODWIEDZIŁY NAS PRZEDSZKOLAKI
Naszą mydlarnię odwiedzili ostatnio mili goście. Spotkaliśmy się z przedszkolakami z Publicznego Przedszkola nr 3 w Kozienicach. Na początku dzieci obejrzały film o naszym zakładzie, a później już naocznie mogły przekonać się, jak produkuje się mydła i płatki mydlane. Nasi mali przyjaciele pomogli też nam nieco w pracy – zapakowali w pudełka sporą ilość mydełek i ta czynność spodobała mi się najbardziej.

Na wizytę w naszym zakładzie można umawiać się telefonicznie, dzwoniąc do naszego biura 48 62 31 518
EKIPA POROZMAWIAJMY.TV GOŚCIEM NASZEJ MYDLARNI
W ubiegły weekend gościliśmy w naszym zakładzie ekipę telewizji porozmawiajmy.tv. Aleksander Berdowicz poprowadził interesującą rozmowę z właścicielem Mydlarni - Robertem Kucharskim nie tylko o mydłach, lecz także o filozofii życiowej i dążeniu do szczęścia. Materiał zatytułowany "Jak produkuje się mydło z radością i ormusem".
Jak produkuje się mydło z radością i ormusem film
ŻARÓWKA 528 Hz LED JUŻ W SPRZEDAŻY
Standardowa częstotliwość żarówek LED dostępnych w handlu to 50Hz i 100Hz, co znaczy, że migają one odpowiednio 50 lub 100 razy na sekundę. Takie częstotliwości mogą wprawiać wielu użytkowników w stan wczesnej epilepsji, zaburzeń koncentracji, mogą też prowadzić do padaczki, co udowadniają potwierdzone przypadki medyczne. Żarówki rtęciowe energooszczędne pracują z częstotliwością standardową 70Khz, otwierają umysł ludzki do kontroli nad nim, zawierają też wyraźne ilości fenolu (substancje rakotwórcze).  Mają zdecydowanie szkodliwe działanie dla człowieka. W oferowanych przez nas żarówkach LED, wyprodukowanych standardowo, zmieniliśmy częstotliwość emitowanego światła na 528 Hz. Jest to jedna z częstotliwości dobroczynnych dla człowieka.
   
DNA żywych istot jest odpowiedzialne nie tylko za budowę ciała, ale służy jako miejsce do przechowywania danych i komunikacji. Nasze ciało i DNA programowane jest między innymi przez słowo, myśli, dźwięk, obraz, a także ilość i jakość światła wnikającego w komórki. Ponieważ oko ludzkie jest najszybszym zmysłem, jednocześnie bezpośrednim światłowodem duszy, tak emitowane światło jest jednym z czynników zewnętrznych, wspomagającym nasze własne wibracje. Innym może być np. muzyka komponowana w tzw. częstotliwościach solfeżowych, m.in. w częstotliwości 528 Hz. Kiedy wibracja naszego ciała zaczyna sięgać tak daleko, wszystko w nim zaczyna wibrować i powstaje energia potrzebna do uzdrowienia. Wyższe częstotliwości solfeżowe, to droga do przebudzenia i duchowości. Częstotliwość 528 Hz nazywana jest Wibracją Miłości, gdyż ma szczególne znaczenie w uzdrawianiu. Tworzy ona głęboki związek między człowiekiem, a otaczającym wszechświatem, przynosi ukojenie serca, uspokojenie umysłu, oczyszczenie ducha i przyczynia się do poprawy zdrowia oraz do długowieczności. Wzmacnia układ odpornościowy ułatwia proces przemiany materii.  528Hz rezonuje w samym Sercu Słońca.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego