KRZEM ORGANICZNY - MYDLARNIA POWRÓT DO NATURY

Szukaj na naszych stronach
Przejdź do treści

Menu główne:

KRZEM ORGANICZNY

DLA ZDROWIA
Produkty zgrupowane w dziale poniżej, to pierwiastki i minerały, w szczególności krzem, zawarte w roztworach wodnych.
Więcej o znaczeniu krzemu w organizmie można obejrzeć tutaj:

DLACZEGO POLECAMY NASZ KRZEM?
  • W procesie wytwarzania suplementów krzemu użyto technologii implozji płynu przy pomocy Super Implodera - urządzenia plazmowego - zwiększając w znacznym stopniu przyswajalność produktu.
  • Preparat jest strukturyzowany i energetyzowany zmineralizowaną, wysokoenergetyczną wodą pochodzącą z odwiertu w miejscowości Maryno k/ Radomia. Studnia została wykonana w litej skale na głębokości ponad 50 m w miejscu będącym wynikiem medytacji poszukiwań energetycznych wykonanych przez Kazimierza Kwitniewskiego, wybitnego radiestetę Grzegorza Pestkę i Roberta Kucharskiego.
  • Jest energetyzowany również przy pomocy szlachetnych kryształów górskich, ametystów i cytrynu. Mieszanka ta została oczyszczona w roztworze kłodawskiej soli kamiennej oraz mentalnie przez Roberta Kucharskiego , a następnie również przez Roberta zaprogramowana z poziomu serca intencją aktywacji cząsteczek krzemu w roztworze. Proces oczyszczania i programowania został sprawdzony przez Kazimierza Kwitniewskiego (www.adept.org.pl) i oceniony jako wzorcowy.
  • Do produkcji roztworu używana jest kłodawska sól kamienna, której podstawowym parametrem jest jej dziewicza czystość i pierwotna świadomość charakterystyczna dla praoceanu z przed 250 mln lat.
  • Patronem całości produkcji krzemu jest chemik, pasjonat i " ojciec krzemu organicznego w Polsce Marek Królikowski.
  • Patronem czuwającym nad prawidłowym wykorzystaniem soli kłodawskiej i zawartych w niej minerałów i ultraminerałów czyli ORMUSÓW w roztworach naszego krzemu jest twórca naszych ORMUSÓW alchemik Piotr.
  • Czakram w pobliżu naszego zakładu i jego bardzo silne promieniowanie nieustannie oddziaływają 24/24 h na cały zakład i wszystkie nasze produkty.
  • Całości dopełnia nasza koleżanka Agnieszka, niezwykle piękna i emanująca czystą żeńską energią w całym naszym zakładzie, jak też cały zespół mydlarni wykonujący swą codzienną pracę w harmonii i spokoju.
  • Produkt ORME-Si KRZEM ORGANICZNY Z BOREM, POTASEM ORAZ ZE STĘŻONYMI MIKROELEMENGTAMI Z SOLI PRAOCEANU. zarejestrowany jako suplement diety.

ORME-Si KRZEM ORGANICZNY Z BOREM, POTASEM ORAZ ZE STĘŻONYMI MIKROELEMENGTAMI Z SOLI PRAOCEANU.

SKŁAD: woda, kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną, kwas borowy, chlorek sodu (z Kłodawy), cytrynian potasu.Pojemność 1000 ml w ciemnej butelce szklanej.
UWAGA: ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE PREPARATEM, WYSYŁKA MOŻE WYDŁUŻYĆ SIĘ NIEKIEDY DO 7 DNI ROBOCZYCH.

Dostępny rabat ilościowy Dostępny rabat ilościowy
135.00 zł Dodaj

ORME-Si NANOWODA + MIEDŹ. KRZEM ORGANICZNY Z BOREM, POTASEM ORAZ ZE STĘŻONYMI MIKROELEMENTAMI Z SOLI PRAOCEANU

Składniki: woda o pierwotnej nanostrukturze, kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną, kwas borowy, miedź koloidalna, sól kamienna z Kłodawy (chlorek sodu z minerałami), cytrynian potasu. Pojemność 1000 ml w butelce szklanej.
PRODUKT NIE JEST LEKIEM, ANI ŻYWNOŚCIĄ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO. PRODUKT NIE JEST ŚRODKIEM SPOŻYWCZYM, ANI SUPLEMENTEM DIETY. POLECAMY DO ZASTOSOWAŃ W OGRODNICTWIE I DLA ZWIERZĄT. INNE ZASTOSOWANIE PRODUKTU ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE OD INWENCJI KUPUJĄCEGO, NA JEGO ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Dostępny rabat ilościowy Dostępny rabat ilościowy
153.00 zł Dodaj
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego