KRZEM ORGANICZNY - MYDLARNIA POWRÓT DO NATURY

Szukaj na naszych stronach
Przejdź do treści

Menu główne:

KRZEM ORGANICZNY

DLA ZDROWIA
Produkty zgrupowane w dziale poniżej, to pierwiastki i minerały, w szczególności krzem, zawarte w roztworach wodnych.
Więcej o znaczeniu krzemu można obejrzeć tutaj:
  • W procesie wytwarzania suplementów krzemu użyto technologii implozji płynu przy pomocy Super Implodera - urządzenia plazmowego - zwiększając w znacznym stopniu przyswajalność produktu.
  • Jest energetyzowany również przy pomocy szlachetnych kryształów górskich, ametystów i cytrynu. Mieszanka ta została oczyszczona w roztworze kłodawskiej soli kamiennej oraz mentalnie przez Roberta Kucharskiego , a następnie również przez Roberta zaprogramowana z poziomu serca intencją aktywacji cząsteczek krzemu w roztworze. Proces oczyszczania i programowania został sprawdzony przez Kazimierza Kwitniewskiego (www.adept.org.pl) i oceniony jako wzorcowy.
  • Do produkcji roztworu używane są minerały otrzymane z kłodawskiej soli kamiennej, której podstawowym parametrem jest jej dziewicza czystość i pierwotna świadomość charakterystyczna dla praoceanu z przed 250 mln lat.
  • Patronem całości produkcji krzemu jest chemik, pasjonat i " ojciec" krzemu organicznego w Polsce Marek Królikowski.
  • Patronem czuwającym nad prawidłowym wykorzystaniem soli kłodawskiej i zawartych w niej minerałów i ultraminerałów czyli ORMUSÓW w roztworach naszego krzemu jest twórca naszych ORMUSÓW alchemik Piotr.
  • Czakram w pobliżu naszego zakładu i jego bardzo silne promieniowanie nieustannie oddziaływają 24/24 h na cały zakład i wszystkie nasze produkty.
  • Całości dopełnia nasza koleżanka Agnieszka, niezwykle piękna i emanująca czystą żeńską energią w całym naszym zakładzie, jak też cały zespół mydlarni wykonujący swą codzienną pracę w harmonii i spokoju.
  • Nanowoda użyta do wytworzenia preparatu jest czystą chemicznie, aktywną, jonizowaną, wolną wodą o odpowiedniej strukturze. Posiada ona właściwości CZYSTEJ WODY ORGANICZNEJ, odzyskującej drgania, całą siłę witalną i wszystkie niezbędne właściwości energo-informacyjne potrzebne do uaktywnienia bionarzędzi i bioenergii w żywych organizmach. Uzyskaliśmy ją poddając wodę działaniu m.in. niskotemperaturowej plazmy, oczyszczając ją w ten sposób z informacyjnego chaosu. Taka woda jest następnie programowana na nowo uniwersalną energią Świadomości Jedności - umożliwiającą przepływ energii ze Źródła (Boskiej Matrycy) do żywych istot i pomagającą zintegrować się z Nim.

ORME-Si NANOWODA KRZEM ORGANICZNY Z BOREM ORAZ ZE STĘŻONYMI MIKROELEMENGTAMI Z SOLI PRAOCEANU.1

SKŁAD: woda o pierwotnej nanostrukturze, kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną, kwas borowy, minerały z soli kamiennych (ORMUS).
Ze względu na zmianę składu (aktywna, jonizowana woda) preparat nie jest w chwili obecnej zarejestrowany jako suplement diety.

Dostępny rabat ilościowy Dostępny rabat ilościowy
145.00 zł Dodaj
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego