NANOWODA - MYDLARNIA POWRÓT DO NATURY

Szukaj na naszych stronach
Przejdź do treści

Menu główne:

NANOWODA

DLA ZDROWIA > WODA
Nanowoda jest wytwarzana w naszym zakładzie za pomocą specjalistycznej linii zamontowanej przy współpracy z Adamem Rewatti.
 
Są to profesjonalne i wydajne urządzenia, obejmujące między innymi filtry, odżelaziacze, generatory zimnej plazmy i jonizatory. Naszym celem było przywrócenie wody (czerpanej z własnego ujęcia) do jej pierwotnego ORGANICZNEGO stanu, wolnej od jakichkolwiek informacji i zanieczyszczeń, Taka woda istniała powszechnie miliony lat temu (istnieje jeszcze w głębokich warstwach Antarktydy), ale na skutek postępujących zmian cywilizacyjnych, jej struktura uległa totalnej przebudowie. Otrzymaną wodę programujemy następnie Uniwersalną Energią Świadomości Jedności i wykorzystujemy do wszystkich naszych produktów, bądź też oferujemy, jako samodzielny produkt. Dla osób, których filozofia życiowa lub światopogląd niekoniecznie pokrywa się z naszym, dostępna będzie także  woda "czysta", bez naszego programowania. Więcej o nanowodzie i technologii jej otrzymywania można przeczytać tutaj: http://generatornanowody.pl. O naszej instalacji piszemy kilka zdań tutaj.
 
Właściwości nanowody są opisywane coraz szerzej, chociaż w środowiskach naukowych i nie tylko, wzbudza ona szereg kontrowersji. Badania i prace nad tego rodzaju cieczą wciąż trwają w kilku ośrodkach, także w Polsce. Brak wszystkich badan wymaganych dla suplementów diety uniemożliwia polecanie nanowody i produktów ją zawierających do spożycia dla ludzi. Polecamy jako wodę techniczną do własnych eksperymentów, do zastosowań w ogrodnictwie i dla zwierząt. Inne zastosowanie produktu zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego, na jego odpowiedzialność.
 UWAGA: ZE WZGLĘDÓW LOGISTYCZNYCH WODA WYSYŁANA JEST W BUTELKACH PET.NALEWANA JEST TUŻ PRZED WYSYŁKĄ I ABY ZACHOWAĆ JAK NAJDŁUŻEJ JEJ WŁASNOŚCIORGANICZNE, KONIECZNE JEST PRZELANIE JEJ DO SZKLANYCH BUTLI ZARAZ PO OTRZYMANIU.

INTEGRUM ORMUSY & NANOWODA

Składniki: woda o pierwotnej nanostrukturze, Ormusy i minerały z soli kamiennej kłodawskiej, złoto koloidalne monoatomowe jonowe, wodorotlenek magnezu, wodorotlenek wapnia, chlorek sodu. NIE ZAWIERA SUBSTANCJI KONSERWUJĄCYCH. Pojemność 1000 ml w butelce szklanej.
PRODUKT NIE JEST LEKIEM, ANI ŻYWNOŚCIĄ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO. PRODUKT NIE JEST ŚRODKIEM SPOŻYWCZYM, ANI SUPLEMENTEM DIETY.

Dostępny rabat ilościowy Dostępny rabat ilościowy
138.00 zł Dodaj

ORME-Si NANOWODA + MIEDŹ KRZEM ORGANICZNY Z BOREM ORAZ ZE STĘŻONYMI MIKROELEMENTAMI Z SOLI PRAOCEANU

SKŁAD: woda o pierwotnej nanostrukturze, miedź koloidalna kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną, kwas borowy, minerały z soli kamiennych (ORMUS), cytrynian potasu.
Ze względu na zmianę składu (aktywna, jonizowana woda) preparat nie jest w chwili obecnej zarejestrowany jako suplement diety.

Dostępny rabat ilościowy Dostępny rabat ilościowy
153.00 zł Dodaj

ORME-Si NANOWODA KRZEM ORGANICZNY Z BOREM ORAZ ZE STĘŻONYMI MIKROELEMENGTAMI Z SOLI PRAOCEANU.1

SKŁAD: woda o pierwotnej nanostrukturze, kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną, kwas borowy, minerały z soli kamiennych (ORMUS).
Ze względu na zmianę składu (aktywna, jonizowana woda) preparat nie jest w chwili obecnej zarejestrowany jako suplement diety.

Dostępny rabat ilościowy Dostępny rabat ilościowy
145.00 zł Dodaj

PIERWOTNA AKTYWNA WODA ORGANICZNA 20 litrów (4x5 litrów)

Pierwotna WODA ORGANICZNA oczyszczona z informacyjnego chaosu, posiadająca pierwotną uporządkowaną strukturę oraz wzorcową czystość chemiczną, biologiczną i fizyczną. W chwili obecnej, nie może być ona zarejestrowana, jako suplement diety (m.in. zawirowania prawne związane z rejestracją i wykorzystaniem produktów, określanych mianem „nano”). Dlatego polecamy ją jako wodę techniczną, dla roślin, zwierząt i do własnych eksperymentów.

138.00 zł Dodaj
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego