PROGRAMATORY - MYDLARNIA POWRÓT DO NATURY

Szukaj na naszych stronach
Przejdź do treści

Menu główne:

PROGRAMATORY

DLA ZDROWIA > WODA
 Organizm człowieka, jak też większości żywych organizmów na Ziemi składa się w przeważającej części z wody. U nas jest to średnio około 65%, przy czym poziom ten jest różny w poszczególnych organach i tkankach (w krwi ~94%, w mózgu 85-90%, w komórkach ~75%), oczywistym jest więc, że to środowisko wywiera decydujący wpływ na nasze zdrowie. Przyjmuje się, że przeciętnie organizm dorosłego człowieka dobowo traci 2-2,5 litra płynu, a więc dla zachowania równowagi przynajmniej tyle samo powinno być do niego dostarczone. Jeśli równanie to nie jest przestrzegane, następuje stopniowe odwadnianie organizmu, prowadzące do zmian czynności organów, a w konsekwencji do zmian chorobowych. Przy stosowaniu używek (kawa, herbata, alkohol, papierosy), ilość spożywanych płynów powinna być jeszcze większa. Najlepiej nawadniać organizm wodą, przy czym, aby spełniała ona swoją funkcję, powinna to być woda o odpowiednich parametrach. Nie mówimy tu o jej czystości, czy nasyceniu w mikro- i makroelementy, bo to wydaje się oczywiste, ale przede wszystkim o odpowiedniej strukturze. Woda, którą pijemy najczęściej, na skutek blisko 200 letniej działalności przemysłowej człowieka jest martwa i posiada cząsteczki chaotycznie rozmieszczone (wody pitnej na naszej planecie jest koło 0,3%, z czego tylko 5% ma naturalną niezaburzoną strukturę). Aby zaczęła ona działać w organizmie, należałoby te cząsteczki odpowiednio uporządkować - nadać wodzie określoną formę strukturalną. Struktura taka, podobna do struktury lodowej, zawiera informację biologiczną, swojego rodzaju pamięć i świadomość, może reagować na wibracje, słowa, dźwięki, minerały, zdjęcia, wydarzenia. Naturalnie występuje ona w sokach roślin i owoców, a także ... na Antarktydzie, głęboko pod powierzchnią,Taka właśnie woda jest dla organizmów żywych najbardziej użyteczna i najlepiej wchłaniana.

Możemy za pomocą urządzeń, przywrócić nieodpowiedniej wodzie pożądaną strukturę i wprowadzić do niej  informacje z określonego wzorca.
Urządzenia przedstawione poniżej służą właśnie do tego celu - przekazują prawidłową matrycę elektroenergetyczną. Dostępne są programatory - kule do stosowania bezpośrednio w wodzie do spożycia, np. w dzbanku, jak też programatory stosowane na wodnych instalacjach domowych.
Zawierają one wodę z zasiewem Świadomości Chrystusowej (pojęcie, które nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią). Jest to najprościej mówiąc odczuwanie Bezwarunkowej Czystej Miłości i Jednościz wszelkim stworzeniem - jest to odczuwanie tego, kim jesteśmy w swojej najgłębszej istocie - cząstką Stwórcy (nie Boga utożsamianego z religiami). W końcowym etapie woda jest strukturyzowana domieszką wody wzorcowej i programatorem z firmy Harmony H2O.
Szerzej, jak powstawały nasze programatory można przeczytać tutaj. Jeśli masz wątpliwości czy woda może mieć świadomość, czy może reagować na bodźce zewnętrzne lub przekazywać informacje, zapoznaj się z książką Masaru Emoto z Japonii pt. "Tajemnice wody" lub obejrzyj film. Ciekawy film u wodzie można też obejrzeć tutaj.

Zauważyliśmy, że szybkość działania kul zależy m.in. od jej powierzchni (wielkości). Mniejsze (5 cm, 6.3 cm) powinny być stosowane w naczyniach, z których czerpiemy wodę do picia, większa (10 cm) np do kąpieli w wannie lub basenie. Znaczenie, według naszych obserwacji, ma też czystość chemiczna wody, jej mieszanie oraz pochodzenie - informacja pobierana i rozprzestrzeniana jest dużo szybciej w wodzie źródlanej, studziennej lub ze studni głębinowej, niż np. wodociagowej. Woda wodociągowa w dzbanku o pojemności około 1,5-2 litrów, przy zastosowaniu kuli 5 cm powinna przyjąć odpowiednią strukturę po około 5 -15 minut.

PROGRAMATOR WODY - KULA

PROGRAMATOR WODY - KULA

Kula ze stali nierdzewnej wypełniona żywą i świadomą wodą o wzorcowej strukturze, dodatkowo zaprogramowana przez nas Świadomością Chrystusową (pojęcie poza jakimikolwiek dogmatami religijnymi). Urządzenie nie zastępuje filtrów do wody. Dostępna w trzech wymiarach: 5 cm, 6,3 cm, 10 cm.

168.00 zł Dodaj
PROGRAMATOR WODY NARUROWY

PROGRAMATOR WODY NARUROWY

Programator gotowy do założenia na instalację wodną w budynku. W typowym kielichu na filtry 10" umieszczony jest wkład z czterema kulami 5 cm z wodą wzorcową. Urządzenie nie zastępuje filtrów do wody. Dostępne są dwie wielkości gwintów wewnętrznych kielicha; 3/4 cala i 1 cal.

720.00 zł Dodaj
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego